تعمیرگاه مرکزی گیربکس اتوماتیک تهران با ضمانت و حمل رایگان خودرو

مرکز گیربکس اتوماتیک پیشرفته از جدیدترین تجهیزات تشخیصی استفاده می کند و ما همه گیربکس های اتوماتیک و دستی/استاندارد را سرویس می کنیم.تعمیرگاه مرکزی گیربکس اتوماتیک

ما نه تنها شرکت برتر تعمیرات گیربکس های اتوماتیک هستیم، بلکه خدمات تعمیر گیربکس دستی با کیفیت را نیز ارائه می دهیم.

تعمیرگاه مرکزی گیربکس اتوماتیک تهران

هنگامی که متوجه برخی از علائم یک گیربکس بد شدید.وقت آن است که برای بازرسی به ما مراجعه کنید. با فرآیند بازرسی رایگان ما،می توانید مطمئن باشید که ما مشکلات خاص خودروی شما را مشخص کرده ایم و فقط برای تعمیرات گیربکس که نیاز دارید از شما هزینه دریافت می کنیم. ما از تجهیزات پیچیده اسکن کامپیوتری و همچنین چندین آزمایش عملی برای ارائه تخمین تعمیر مقرون به صرفه و دقیق استفاده می کنیم.09199510502 آقای داراب رحیمی

ما بخش تعمیر گیربکس داخلی خود را داریم که برای سایر نمایندگی ها و تعمیرگاه های گیربکس در تهران غیر معمول است. آنها فقط از بالاترین کیفیت قطعات استفاده می کنند و از آخرین پیشرفت های فنی به روز می مانند. این به ما امکان می دهد به جای تعویض کامل گیربکس خودروی داخلی یا وارداتی شما را تعمیر کنیم و در زمان و هزینه شما صرفه جویی کنیم! اگر به دنبال یک تعمیرگاه گیربکس در نزدیکی خود هستید،

مرکز گیربکس پیشرفته می تواند هر گونه تعمیر مربوط به پیشرانه را از تعویض بدنه سوپاپ گیربکس آسیب دیده گرفته تا تعمیر و نگهداری برای جلوگیری از گرمای بیش از حد گیربکس انجام دهد .

خدمات تعمیر گیربکس ارائه شده است

برخلاف دیگر تعمیرگاههای گیربکس محلی، ما با خدمات خود فراتر از آن عمل می کنیم. اگرچه ما در تعمیرات گیربکس اتوماتیک و دستی تخصص داریم، اما سایر خدمات مرتبط با پیشرانه را ارائه می دهیم و تضمین می کنیم که چه بخواهید کلاچ خود را تعمیر کنید و چه به سادگی گیربکس خود را تشخیص دهید، همان خدمات عالی را دریافت خواهید کرد.

ما به عنوان یکی از بهترین تعمیرگاه های گیربکس در تهران، تعمیرات گیربکس انواع خودروها را بدون توجه به مبدا تولید انجام می دهیم. تکنسین های ما در تعمیر گیربکس خودروهای داخلی و خارجی به خوبی مهارت دارند. علاوه بر این، ما خدمات گیربکس را برای وسایل نقلیه 4 چرخ محرک ارائه می دهیم.

به غیر از تعمیر گیربکس، ما همچنین تعمیر کلاچ، دیفرانسیل، محور CV و جعبه گیربکس را ارائه می دهیم. برای خودروهای جدیدتری که هیچ نشانه ای از مشکل گیربکس را نشان نمی دهند، ما می توانیم خدمات گیربکس را انجام دهیم که مایع گیربکس قدیمی را حذف می کند تا عمر گیربکس وسیله نقلیه شما افزایش یابد.

تعهد تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک  به مشتری

ما به کیفیت کار و رضایت مشتری اهمیت می دهیم. ما به بسیاری از بررسی ها و توصیفات عالی تعمیر گیربکس که مشتریانمان در طول سال ها به ما داده اند، افتخار می کنیم.

همه اعضای تیم ما سخت تلاش می کنند تا مرکز گیربکس پیشرفته را به تجارتی تبدیل کنند که می توانید به آن اعتماد کنید. این یکی از دلایلی است که ما با ارائه ضمانت نامه جامع خود به مدت سه سال یا 100000  مایل، علاوه بر ضمانت استاندارد دو ساله یا 24000 مایل، سطح را بالا برده ایم .

ما یدک کشی رایگان مشتری ، بازرسی TrueTest رایگان و سریعترین و با کیفیت ترین تعمیر گیربکس را در  تهران ارائه می دهیم. اگر وسیله نقلیه شما مشکل گیربکس دارد، اجازه دهید به شما نشان دهیم که چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم. امروز با ما تماس بگیر.

چرا خدمات گیربکس سریع را انتخاب کنید؟

در مرکز گیربکس پیشرفته ، هدف ما تشخیص سریع و تعمیر مشکلات گیربکس یا پیشرانه شما با حفظ کیفیت و قیمت مناسب است. ما این اصول را برای چهار دهه در اولویت قرار داده ایم و امروز بهترین موقعیت را داریم که بالاترین سطح خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

تهران بزرگ است و اکثر قطعات گیربکس به راحتی در عرض 24 ساعت در دسترس هستند. شهرت تجاری عالی ما همراه با روابط طولانی مدت با فروشنده به ما این امکان را می دهد که روزانه چندین کالا را از اکثر فروشندگان خود دریافت کنیم.

تعمیر یک گیربکس چقدر طول می کشد؟

ما می توانیم یک تعمیر کامل گیربکس را در کمتر از 2 روز انجام دهیم!

تعویض کلاچ و سایر تعمیرات جزئی به راحتی در همان روز انجام می شود. یک سرویس گیربکس یا دیفرانسیل معمولاً فقط به چند ساعت نیاز دارد.

ما به دلایل زیادی قادر به دستیابی به خدمات سریع، کیفیت و مقرون به صرفه هستیم:

 1. ما چندین مکان داریم که در کل منطقه تهران خدمات رسانی می کنند
 2. ما بهترین ابزار و تجهیزات را در تجارت خود به کار می گیریم
 3. ما از روش های تشخیصی گیربکس استثنایی استفاده می کنیم
 4. تجربه تکنسین های ما امکان تعمیر گیربکس داخلی را فراهم می کند
 5. تکنسین های ما در تعمیر گیربکس تخصص دارند
 6. ما مشارکت با گیربکس گواهی شده

امکانات تعمیر گیربکس چندگانه

در تمام تعمیرگاه بالاترین استانداردهای کیفیت کار، اخلاق و خدمات مشتری را رعایت می کنند. تعمیرگاه های متعدد همچنین به این معنی است که می توانیم دانش، ابزار و کارکنان مجرب را به اشتراک بگذاریم. ما در تعمیرات چالش برانگیز همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانیم با گارانتی پیشرو در صنعت پشت کار خود باشیم.

ما بین دو تعمیرگاه خود راهی پیدا خواهیم کرد تا برای تشخیص و تعمیر مشکلات گیربکس یا پیشرانه شما سریعتر از رقبا وقت ملاقاتی را برای شما تعیین کنیم. همچنین به تقسیم هزینه های سربار و ثابت در دو تسهیلات کمک می کند. حتی با وجود چندین مغازه، ما از یک زنجیره شرکتی فاصله داریم. ما یک کسب و کار خانوادگی محلی هستیم که هر بار با شما مانند خانواده رفتار می کنیم.

گیربکس یکی از پیچیده ترین قطعات در خودروها و کامیون ها است. برای ارائه خدمات یا تعمیر سریع، ما باید به طور مستمر روی بهترین تجهیزات و ابزار موجود در بازار سرمایه گذاری کنیم. هزاران قطعه تجهیزات در تاسیسات ما وجود دارد، اما ما سه مورد را در خدمات مختلف برجسته خواهیم کرد:

ما از سیستم تبادل سیال و فلاش برق BG برای سرویس پاور فلاش خود استفاده می کنیم  - این سیستم در عملکرد با کیفیت و سرعت پیشرو در بازار است.

ما قبل از نصب گیربکس جدید تعمیر شده، فلاشر خط خنک کننده گرم شده G-TEC را به هر وسیله نقلیه متصل می کنیم. زباله ها و مایع سوخته را از خطوط خنک کننده خودرو که از گیربکس آسیب دیده باقی مانده است را کاملاً پاک می کند. نادیده گرفتن این مرحله باعث می شود که مایع آلوده وارد قطعات الکترونیکی در جعبه دنده تازه تعمیر شده شما شود. متأسفانه، این یک اتفاق رایج در سراسر صنعت است. تعمیر و نصب با کیفیت برای اینکه وسیله نقلیه شما به خوبی کار کند و از تعمیرگاه ها خارج شود، مهم است.

ما از چرخ فلایویل استفاده می کنیم تا زمان لازم برای تکمیل تعویض کلاچ را به حداقل برسانیم. اکثر مغازه ها این مرحله را برون سپاری می کنند، اما ما ترجیح می دهیم هم زمان و هم کیفیت کل کار تعویض کلاچ را کنترل کنیم.تعویض گیربکس اتوماتیک خودرو

تعمیر موفقیت آمیز گیربکس با تشخیص دقیق شروع می شود. با چندین دهه تجربه، ما بازرسی TrueTest خود را برای شناسایی مشکلات واقعی خودروی شما ایجاد کردیم. این روش ها به جلوگیری از تشخیص اشتباه احتمالی و تعمیرات غیر ضروری کمک می کند. عدم تشخیص صحیح مشکل وسیله نقلیه نیز باعث تأخیر بیش از حد می شود. بازرسی ما شامل مراحل زیر است:

 1. اسکن تشخیصی کامپیوتر
 2. تست سطح سیال
 3. تست وضعیت مایع
 4. تست جاده
 5. تست بالابر چند نقطه ای
 6. بررسی پانل گیربکس

ما در دو مرکز تعمیرات خود، سه تعمیر کننده گیربکس تمام وقت را با نزدیک به 100 سال تجربه ترکیبی تعمیر و گیربکس نگهداری می کنیم. تعمیر گیربکس پیچیده است، بنابراین ما تعمیر کنندگان و تکنسین های خود را تشویق می کنیم تا همکاری کنند. کار تیمی تضمین می کند که تعمیر با بالاترین کیفیت برای مشتریان ما به دست می آید. اگر به تعمیر گیربکس نیاز دارید، چرا با تیمی از متخصصان همراه نشوید؟

مشارکت با تعمیرگاه های عمومی خودرو

اگر به این نتیجه برسیم که مشکل خودرو یا کامیون شما مربوط به گیربکس نیست، مطمئن می شویم که به یک مرکز تعمیر معتبر و صادق که ما به آن اعتماد داریم ارجاع می شوید.

مرکز گیربکس پیشرفته، یک تولید کننده مجدد گیربکس ملی، برای موقعیت های منحصر به فردی کار می کند که محصولات آنها می توانند در هزینه مشتریان صرفه جویی کنند یا زمان تکمیل تعمیر را کوتاه کنند.

به عنوان مثال، اگر قطعاتی که برای تعمیر یک گیربکس نیاز داریم چندین هفته دوباره سفارش داده شوند، ممکن است با دوستان خود  تماس بگیریم تا واحدی را به ما ارائه دهند که می تواند روز بعد به هر یک از امکانات ما برسد. اولویت ما این است که وسایل نقلیه مشتریان خود را به سرعت بدون افت کیفیت به جاده بازگردانیم.

ما از همکاری با اکثر بازتولیدکنندگان ملی که اغلب با قطعات ارزان قیمت تعمیر می کنند، خودداری می کنیم. تلاش برای یافتن تعمیر گیربکس ارزان قیمت در آینده هزینه زیادی برای تعمیر خواهد داشت. ما معتقدیم که اصول ما در زمینه کیفیت کار و خدمات مشتری توسط گیربکس گواهی شده به اشتراک گذاشته شده است.

تعمیر گیربکس اتوماتیک

اگر گیربکس خودروی شما خراب شده، ممکن است صدای تقه زدن بشنوید یا احساس لرزش دارین، حتی صدای زوزه هنگام حرکت، نشتی روغن، جابه جایی و تعویض سخت دنده ها، گاز هرز، روشن شدن چراغ چک و بوی سوختگی از گیربکس نشان می دهد که گیربکس خودروی شما نیاز به تعمیر دارد.

از مهمترین قطعه های موجود در خودروها می توان به مغز آن خودرو یا گیربکس اتوماتیک آن اشاره کرد.اگر گیربکس خودرو صدمه ببنید دیگر امکان حرکت خودرو میسر نیست و خودرو با اشکال و ایراد رو برو می شود و نمی تواند صحیح کار کند.

گیربکس های اتوماتیک نیز با هم تفاوت های زیادی دارند هرچند این نوع گیربکس ها به عنوان بهترین گیربکس هایی شناخته شده اند که یک خودرو می تواند آن را در ساختار خود جای دهد ولی باز هم امکان خرابی آنها وجود دارد. حال سوال ما اینجاست که اگر این قطعه خراب شود، چه باید بکنیم؟ خودرو را تعویض کنیم؟ گیربکس را تعویض کنیم؟ کامپیوتر خودرو را چک کنیم؟

هیچ کدام از این کارها را نیاز نیست انجام دهید. کافی است با مراجعه به گیربکس باز که به تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک در تهران می پردازد، عیوب و اختلالات به وجود آمده را به بهترین شکل ممکن برطرف نمایید.

 خدمات تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

 1. بازدید خودرو و مشاوره و پیدا کردن عیب گیربکس اتوماتیک به صورت رایگان
 2. سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک و تعویض روغن و بازدید برای عدم نشت روغن و چک کردن پمپ
 3. تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع خودروهای خارجی و ایرانی متخصص در گیربکس خودروهای چینی
 4. تعویض گیربگس اتوماتیک کامل خودروهای خارجی و ایرانی با ضمانت کتبی
 5. تعویض قطعات و تهیه قطعات شرکتی و اورجینال گیربکس اتوماتیک انواع خودروها

نشانه های خرابی گیربکس اتوماتیک

اکنون که به این قسمت از نوشته رسیده اید باید به اطلاع برسانیم که اگر خودرو شما به یکی از موارد زیر دچار بود باید احتمال زیاد بدهید که گیربکس خودرو شما مشکل اساسی پیدا کرده است و باید به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید:

 لرزش و تقه زدن گیربکس اتوماتیک در زمان حرکت یا سکون

زمانی که شما قصد حرکت دارید یا در حالت سکون دنده را در حالت درایو قرار می دهید اگر احساس کنید که گیربکس یا خودرو شما لرزش دارد و هنگام تغییر دنده به اصطلاح تقه زده شود باید به ایراد در سیستم گیربکس خود پی ببرید و مطلع باشید که حتما یک جای کار مشکل دارد.

چرا که اگر گیربکس خودرو شما سالم و بدون ایراد باشد اصلا نباید لرزش یا احساس تقه زدن را احساس کنید و اگر با این مشکل روبرو شدید می توان این ایراد را به بخش ساعت گیربکس و یا مشکل در توربین ربط داد که بهتر است حتما به یک تعمیرگاه تخصصی در زمینه گیربکس اتوماتیک جهت عیب یابی و پیدا کردن قطعه مورد دار مراجعه کنید و کار را به تعویق نیندازید

بوی سوختن از قسمت گیربکس اتوماتیک

اگر از سمت گیربکس خودرو یا همان جعبه دنده شما بوی سوختگی را احساس می کنید یکی از علل آن می تواند افت میزان روغن گیربکس یا سوختن روغن گیربکس که موجب افزایش دما می شود باشد و همچنین اگر روغن گیربکس اتوماتیک کثیف باشد شما باید مشکوک باشید که حتما مشکلی در این قسمت وجود دارد و اگر فورا اقدام نکنید هزینه های سنگین  روی دوش شما می گذارد.

 خارج شدن دنده از موقعیت خود

اگر زمانی که قصد استفاه از خودرو را دارید و اهرم تغییر دنده را در حالت دی یا آر قرار می دهید تا شروع به حرکت کنید ناگهان اهرم دنده به حالت خلاص می رود در این حالت گیربکس خودرو شما مشکل دارد و می تواند این ایراد مربوط به مشکل در ساعت گیربکس یا خرابی شیر برقی ها باشد که بهترین کار در این زمان مراجعه به یک تعمیرکار گیربکس متخصص برای عیب یابی است.

 صدای عجیب غریب یا صدای زوزه کشیدن در حالت N

اگر خودرو خود را در حالت ان N قرار می دهید و گیربکس اتوماتیک درگیر نیست شما احساس کوبیدن یا لرزش دارید این احتمال وجود دارد که شیر برقی گیربکس خودرو شما یا در توربین گیربکس شما مشکل فنی وجود داشته باشد و قطعه مد نظر خراب شده باشد که در این مورد باید هر چه سریعتر برای تعویض و تعمیر قطعه مورد نظر به تعمیرگاه مراجعه کنید.

 بعد از قرار دادن در حالت دی گیربکس درگیر نمی شود

اگر اهرم تغییر دنده را در وضعیت درایو یا همان دی گذاشتیم و این احساس را داشتیم و لمس کردیم که خودرو شما بجای حرکت گاز هرز می خورد متاسفانه گیربکس خودرو شما دچار نقص فنی در بخش گیربکس اتوماتیک شده است و این مورد می تواند مربوط به خرابی سلکتور گیربکس اتوماتیک باشد که اگر به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید می تواند ایراد را با تعویض یا تغییر قطعه حل کند.

 سائیده شدن یا لیز خوردن دنده

در هنگام رانندگی با خودرو گیربکس اتوماتیک با سرعت معمول و ثابت در حال حرکت هستید اما احساس می کنید دنده ها به صورت غیرعادی و غیر معمول عوض می شوند در این حالت بجای ثابت بودن حالت دنده به حالت سبک یا سنگین به صورت غیرقابل قبول تغییر وضعیت می دهد

باید بگوییم که شما با یک مشکل غیر عادی به نام لیز خوردن دنده رو برو هستید که می تواند سه علت داشته باشد که یا خرابی سلکتور است یا ساعت گیربکس و شیر برقی های شما دچار ایراد فنی شده اند و باید تعویض یا تعمیر شوند و برای این کار باید به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید.

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک و نیاز به مراکز تخصصی برای تعمیرات

گیربکس های اتوماتیک دارای مدل های مختلفی هستند و هر کدام از انواع این جعبه دنده ها از فناوری خاصی بهره می برند. به عنوان مثال، در گیربکس های CVT خبری از چرخ دنده های گیربکس اتوماتیک معمولی نیست. از این رو، تعمیر گیربکس های اتوماتیک حتما باید توسط مراکز معتبر انجام شود.

برای انتخاب تعمیرگاه مناسب در تهران، فاکتورهای متنوعی وجود دارند که با توجه به آن ها می توانید بهترین تعمیرگاه را شناسایی کنید. جهت کسب اطلاعات درباره گیربکس های اتوماتیک، روش های شناخت بهترین تعمیرگاه مخصوص این نوع گیربکس ها و معرفی بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران، در این مطلب همراه ما باشید.

گیربکس های اتوماتیک با چه مشکلاتی مواجه هستند؟

گیربکس های اتوماتیک ممکن است در گذر زمان با مشکلات مختلفی مواجه شوند. تقه زدن، خلاص شدن در حین حرکت، عدم شناسایی دنده، روغن ریزی و استشمام بوی سوختگی از جمله رایج ترین مشکلاتی هستند که برای خودروهای با گیربکس اتوماتیک رخ می دهند.

تقه زدن گیربکس؛ رایج ترین مشکل گیربکس های اتوماتیک و دنده ای

مشکل تقه زدن یکی از شایع ترین مشکلاتی است که برای گیربکس های اتوماتیک و دنده ای رخ می دهد. این مشکل معمولا به دلیل کاهش سطح روغن گیربکس رخ می دهد. اما اشاره به این نکته هم خالی از لطف نیست که اگر مدت زیادی از عمر روغن گیربکس می گذرد، احتمالا این سیال بازدهی خود را از دست داده است و باید آن را تعویض کنید. در مواقعی هم خرابی قطعات داخل گیربکس می تواند منجر به تقه زدن شود.

عدم شناسایی دنده ماشین

گیربکس های اتوماتیک بعد از اینکه در حالت D یا R قرار داده می شوند، بعد از رها کردن ترمز باید شروع به حرکت کنند. این در حالی است که اگر قطعاتی مانند سلکتور دنده خراب باشند، خودرو نمی تواند وضعیت دنده و گیربکس را شناسایی کند و در نتیجه، ماشین حرکت نمی کند.

علل متداول خرابی گیربکس ها

دیسک و صفحه یکی از قطعات و لوازم مصرفی خودرو به شمار می رود که در گیربکس های دنده ای استفاده می شود. چنین چیزی دیگر در گیربکس های اتوماتیک وجود ندارد که به دلیل مکانیزم متفاوت این گیربکس ها است. همین مکانیزم متفاوت باعث شده است که خرابی هایی که برای این دو گیربکس ایجاد می شوند هم به مراتب متفاوت باشند و رفع مشکلات گیربکس های اتوماتیک به مراتب سخت تر باشد و نیاز به دانش بالاتری داشته باشد.

توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع برای تعمیر گیربکس، روغن آن هم تعویض می شود و گاهی اوقات خود روغن نامناسب هم از علل خرابی گیربکس اتوماتیک است. انواع روغن گیربکس اتوماتیک در بازار وجود دارد که هرکدام دارای استانداردها و گران روی مخصوصی هستند. از جمله این روغن ها می توان به انواع ۷۵W۸۰، ۷۵W۹۰، ۸۵W۹۰، ATF، MTF، AL۴، GL۵ و موارد دیگر اشاره کرد.

کیفیت قطعات نیز تاثیری مستقیمی روی میزان استهلاک گیربکس دارد. به عنوان مثال، بیشترین خرابی برای گیربکس های خودروهای ایرانی و قدیمی مانند ۲۰۶ اتوماتیک است. خودروهای چینی، به مراتب خرابی های کمتری نسبت به گیربکس های خودروهای ایرانی دارند. این خرابی ها، در گیربکس های خودروهای کره ای به مراتب کمتر مشاهده می شود. کمترین میزان خرابی گیربکس هم برای خودروهای اروپایی و ژاپنی است.

آیا تعمیر گیربکس اتوماتیک با دنده ای متفاوت است؟

یکی از مهم ترین و بیشترین سوالاتی که درباره تعمیر گیربکس های اتوماتیک مطرح می شود، این است که " آیا هزینه و روش تعمیر گیربکس های اتوماتیک با نمونه های دنده ای متفاوت است؟". در پاسخ به این سوال باید بگوییم که گیربکس های اتوماتیک فناوری متفاوتی نسبت به گیربکس های دستی دارند. همچنین برخی از قطعاتی هم که در این گیربکس ها استفاده شده اند،

در گیربکس های دستی وجود ندارند. تمام این موارد دست به دست هم می دهند تا تعمیر گیربکس های اتوماتیک به دانش خاصی در این زمینه نیاز داشته باشد.

نکته دیگری که در رابطه با جعبه دنده های اتوماتیک و تعمیر آن ها وجود دارد این است که گیربکس های اتوماتیک از انواع مختلفی تشکیل شده اند و تعمیرگاهی که برای تعمیر گیربکس به آن مراجعه می کنید، باید توانایی تعمیر انواع جعبه دنده های اتوماتیک را هم داشته باشد. گیربکس های اتوماتیک دارای انواع مختلفی هستند که از جمله آن ها می توان به اتوماتیک AT، DCT، CVT و AMT اشاره کرد.

گیربکس AT معمولی

گیربکس های AT ساده ترین نوع گیربکس های اتوماتیک هستند که در صورت خرابی، هزینه تعمیر آن ها به مراتب کمتر از خودروهای اتوماتیک دیگر است. بسیاری از خودروهای حاضر در بازار ایران از این نوع گیربکس استفاده می کنند. اشاره به این نکته هم خالی از لطف نیست که گیفت AL4 استفاده شده در پژو 206، مگان، ساندرو و ال نود هم نوعی گیربکس AT هستند.

گیربکس دو کلاچه

گیربکس های DCT (Dual Clutch Transmission) یکی دیگر از انواع گیربکس های اتوماتیک هستند که از صفحات کلاچ زوج و فرد برای تعویض دنده استفاده می کنند. گیربکس های دو کلاچه تعویض دنده ها را در نرم ترین حالت ممکن انجام می دهند و زمان تعویض دنده ها هم به نسبت کمتر از خودروهای AT است. این خودروها به دلیل فناوری پیچیده گیربکس نیاز دارند که توسط مراکز معتبر و مجاز تهران تعمیر شوند.

گیربکس های سی وی تی

گیربکس های CVT نسل جدید گیربکس های اقتصادی هستند. در این گیربکس ها خبری از چرخ دنده های معمولی و به زبان ساده تر، خبری از دنده است. در این گیربکس یک چرخ دنده شبیه به لاک خرچنگ دریایی وجود دارد که زنجیری که حول آن می چرخد، با فشردن گاز، از روی حالت سنگین وارد حالت سبک می شود. تعمیر این گیربکس ها نیاز به دانش تخصصی بالایی دارد و باید حتما این کار را به مراکز مجاز و البته حرفه ای در این زمینه بسپارید.

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران

عوامل مختلفی وجود دارند که در کنار هم می توانند باعث شود که بتوانید یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران خوب یا بد را از هم تشخیص دهید. از جمله این عوامل می توان به برخورداری از ابزار مناسب، برخورداری از دانش فنی بالا و استفاده از قطعات اورجینال اشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران به آدرس زیر مراجعه فرمایید. و در صورت نیاز با کارشناسان تعمیرکار گیربکس تماس بگیرید.

استفاده از ابزار جدید و مناسب برای تعمیر خودرو

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران باید از ابزار جدید و مناسب در تعمیرگاه خود استفاده کند. این باعث می شود که سرعت کار بسیار بیشتر شود و در عین حال، با استفاده از ابزار مناسب، به قطعات و بخش های مختلف ماشین آسیب وارد نشود. از این رو، توصیه می کنیم که حتما به سراغ تعمیرگاهی بروید که از لوازم و ابزارهای روز دنیا برای تعمیر گیربکس های اتوماتیک استفاده می کند.

دارابودن دانش فنی بالا

به عنوان بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران، مجموعه مورد نظر شما برای تعمیر خودرو، باید از دانش فنی و تخصصی مناسب و بالایی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک برخوردار باشد. توجه داشته باشید که بسیاری از مراکزی که خدمات مربوط به تعمیر گیربکس را برای خودروی خود ارائه می کنند، از دانش مخصوص گیربکس های اتوماتیک برخوردار نیستند. این در حالی است که برای رفع مشکلات این جعبه دنده ها باید به سراغ مراکز معتبر بروید.

ارائه خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک با قیمت مناسب

یک تعمیرگاه برتر باید همواره خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه دهد. برای تعمیر گیربکس، با توجه به نوع گیربکس و خودروی شما، تعرفه ای در نظر گرفته شده است. شما همیشه باید این تعرفه را در ذهن خود داشته باشید و سپس به یک مجموعه برای تعمیر گیربکس مراجعه کنید.

ارائه قطعات یدکی اورجینال گیربکس

برای اینکه یک مجموعه بتواند عنوان بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران را از آن خود کند، باید حتما از قطعات یدکی اورجینال برای تعمیر گیربکس استفاده کند. چرا که قطعات فیک به هیچ عنوان طول عمر مناسبی ندارند و در عین حال هم بازدهی آن ها هم به اندازه قطعات یدکی اورجینال نیست.

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران

گیربکس های اتوماتیک حتما باید توسط یکی از بهترین مراکز تعمیرگاهی تعمیر شوند. چرا که تعمیرکار گیربکسان غیرمجاز می توانند به بخش های دیگر ماشین هم آسیب بزنند. مجموعه تعمیرکار گیربکس به عنوان بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران می تواند نیاز شما را از بابت تعمیر تخصصی جعبه دنده خودروتان رفع کند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرگاه خودرو به آدرس http://www.gearboxe.ir مراجعه بفرمایید.

خانهارتباط با ما